...:::BOZLAKCI FORUM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::BOZLAKCI FORUM:::...

...BOZLAKCI FORUM...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FENERİ TEBRİK ETMEM

2 posters
YazarMesaj
CX_umutcan

CX_umutcan

FENERİ TEBRİK ETMEM Empty
MesajKonu: FENERİ TEBRİK ETMEM   FENERİ TEBRİK ETMEM Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2007 6:55 am

Fenerbahçe'nin sadece kazandığı zaman centilmen olduğunu ileri süren Adnan Polat, 'Galatasaray'ın geleneğinde talimatla alkışlatmak yoktur' dedi.

‘Sabri’yi uyaracağım’
Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, derbi öncesi ezeli rakipleri hakkında sert açıklamalarda bulundu. Polat’ın söylediklerinden satır başları şöyle: “Sabri’nin ‘söylediğinin içeriği ne kadar doğru olsa da’, böyle bir beyanat vermemesi gerekirdi. Kendisini ikaz edeceğim. Üstüne vazife olmayan konulara girmemesini söyleyeceğim. Fenerbahçe’ye yemek daveti yapmayacağım. Daha önce davet etmiştim, cevap dahi verilmemişti. Zaten gelmesini de beklemiyordum.”

‘Onlar gibi değiliz’
“Fenerbahçe Yönetimi galip gelince centilmen oluyor, aksi durumda nasıl hareket ettiğini görüyoruz. TFF ile bazı konularda hem fikiriz, bazı konularda farklı düşünüyoruz. Ama kararlarına saygılıyız. Disiplin, Tahkim ve MHK’nin bu dönem içinde Galatasaray’ın canını yakan ve şampiyonluktan eden hataları oldu, ama bunu kan davasına dönüştürmüyoruz. Rakiplerimizin yaptığı gibi itham ve hakarete dönüştürmüyoruz. Bu maçı her zamanki gibi kazanmak için oynayacağız.”

‘Aramadım, aramam da’
“Rakiplerini alkışlamak tamamen futbolcuların inisiyatifindedir. Galatasaray’ın geleneğinde talimatla alkışlatmak yoktur. Şampiyonluk tebriği için hiçbir Fenerbahçe yöneticisini aramadım, aramayı da düşünmüyorum. Ama Fenerli arkadaşlarım var, karşılaştığımızda tebrik ettim. Souness’ın diktiği bayrak hesaplı değil, spontaneydi. Bayrak dikmek istiyorlarsa, Ali Sami Yen burada, onlar da burada olacak. Buyursun diksinler. Galatasaray şampiyon olamadıysa başarısız demektir.”
BozlakciSefa
Admin
BozlakciSefa

FENERİ TEBRİK ETMEM Empty
MesajKonu: Geri: FENERİ TEBRİK ETMEM   FENERİ TEBRİK ETMEM Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2007 6:59 am

BENCE TEBRİK ETMESİ LAZIMDI.HER ZAMAN KENDİ TAKIMI ŞAMPİYON OLACAK DEĞİL AMA FENERİ BENDE SEVMEM AMA KAZANDILAR
TEBRİK ETMEK LAZIM BENCE
https://bozlak.yetkin-forum.com

FENERİ TEBRİK ETMEM
1 sayfadaki 1 sayfası