...:::BOZLAKCI FORUM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::BOZLAKCI FORUM:::...

...BOZLAKCI FORUM...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AZERİLERDEN SEVGİ MESAJLARI

YazarMesaj
BozlakciSefa
Admin
BozlakciSefa

AZERİLERDEN SEVGİ MESAJLARI Empty
MesajKonu: AZERİLERDEN SEVGİ MESAJLARI   AZERİLERDEN SEVGİ MESAJLARI Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 7:50 am

"-Sene bu mesajı deyil, üreyimi yollamaq isterdim... Telefonu deyil elimi tutmani isterdim, mesaja deyil gozlerime baxib seni sevirem demeni isterdim..."

"-Bu mesaji oxudunsa mene heyransan.Vecine deyilse meni sevirsen. Cavab versen mensiz yashaya bilmirsen.Cavab vermesen mene vurgunsan.Gorek indi ne edeceksen?..."

"Dünya da bir çox insan var. Bezisi duygulu bezisi duygusuz, bezisi qorxulu bezisi qorxusuz. Bezisi aglayib bezisi gülür amma gozelliklere ve xosbextiye layiq olan bir insan var o da indi mesajimi oxuyur..."

"-Senin üçün uzaqdan sevmeyi, baxmadan gormeyi, toxunmadan hissetmeyi, esitmeden dinlemeyi, goz yaslarimla gülmeyi ve qovusmaq üçün sebretmeyi oyrendim ancaq sensizliyi esla..."

"-Darixdigin senin üçün darixirsa darixmaq gozeldir, Donecekse gozlediyin gozlemek gozeldir. Sevirse sevdiyin bax ele bu her seye beraberdir..."

"-Sene minlerce gül vermek isterdim amma güller solar, sene omrümü vermek isterdim amma bir gün oleceyem, sene sadece sevgimi verirem ki, o ebediyyen yasayacaq..."

"-Dünyada her sey ozüne bir yoldas axtarar, dasin qelbi yoxdur amma onu da yosun sarar..."

"-Senin olan her seyi, hetta sensizliyi bele seni xatirlattigi üçün sevirem..."

"-Bügün de sabah da üreyin geder yaxinindayam, ozünü tenha hissedende eli üreyine qoy... Men hemise ordayam..."

"-Aşk denizden çinqil toplamaga benzer, evvel tek-tek yigirsan sonra bir-bir atirsan. Sadece bezilerini atmaga üreyin gelmir ve sen atilmayanlardansan..."

"-Bu dunyada iki kor var..Biri meni gormeyen sen..O biri gozu senden bashgasini gormeyen men..."
https://bozlak.yetkin-forum.com

AZERİLERDEN SEVGİ MESAJLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-