...:::BOZLAKCI FORUM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::BOZLAKCI FORUM:::...

...BOZLAKCI FORUM...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

internet üzerinden bedava SMS gönder...

YazarMesaj
BozlakciSefa
Admin
BozlakciSefa

internet üzerinden bedava SMS gönder... Empty
MesajKonu: internet üzerinden bedava SMS gönder...   internet üzerinden bedava SMS gönder... Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 6:32 am

arkadaşlar belki biçok kişi biliyordur ama ben bilmeyenler için yazıyorum ekteki programı kullanarak istediğiniz numaraya (Turkcell.Telsim.Avea) bedava SMS gönderebilirsiniz ben bu konuda biçok program kullandım ama bence en başarılısı bu, gönderdiğim sms ler engeç 20 saniyede yerine ulaşıyor bu gerçekten güzel.
gelelim programın kullanımına

1- Öncelikle alttaki download linkinden programi indirin
2- Daha sonra .rar dosyasini acip icindeki "widgetus.exe"i calistirin ve programi kurun
3- Kurulum bittikten sonra Desktop´unuzda acilacak saat, hava durumu gibi isimize yaramayacak pencereleri kapatin
4- .rar dosyamizdaki ikinci dosyayi yani "SMS.widget"i "Belgelerim > My Widgets"e kopyalayin
6- Simdi saatimizin yanindaki "Yahoo Widgets"e sag tiklayip "Open Widgets"den az önce atmis oldugumuz "SMS.widget" dosyasini gösterip "Open"e tiklayin.
Simdi karsimiza SMS penceresi gelecek
7- Bundan sonra altta bulunan resimdeki ayarlari yapip SMS atmaya baslayabilirsiniz

http://rapidshare.com/files/19778036/BedavaSMS_nuhgemisi.rar

Şifre: nuhgemisi
https://bozlak.yetkin-forum.com

internet üzerinden bedava SMS gönder...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Norton Internet Security 2007
» Rapidshare Bedava Sifre Dagitirken O Size Haber Verecek!!!
» Internet Explorer 7 TR
» Internet Speed Booster 3.0