...:::BOZLAKCI FORUM:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::BOZLAKCI FORUM:::...

...BOZLAKCI FORUM...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

...:AŞKIMA SON MEKTUP:...

2 posters
YazarMesaj
BozlakciSefa
Admin
BozlakciSefa

...:AŞKIMA SON MEKTUP:... Empty
MesajKonu: ...:AŞKIMA SON MEKTUP:...   ...:AŞKIMA SON MEKTUP:... Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 6:06 am

Iste geldik yolun sonuna.Bu sana ilk ve son mektubum.Aslinda yazacak o kadar cok sey varki.Ne yazmaliyim,nereden baslamaliyim Inan hic bilmiyorum.Sadece,gözümde iki damla yas yaziyorum..

Nasil tanistik,nasilda kaynastik bir anda.Düsünüyorumda o günleri.Kimi zaman tebessümle aniyorum,kimi zaman gözlerim doluyor.Her dakikasi,her saniyesi aklimda.Kolay degil unutmak...

Nasil da ani oldu hersey.Baslamasi gibi bitiside ani oldu.Devamli caba gösterdik birseyler icin.Ama beceremedik sevdalanmayi.Ya bende eksik birseyler vardi, ya da sen cok fazla geldin bana.Kaldiramadik bu yükü.Sen beni sahiplenip,sorumluluk almak ta istemedin.Sevgi sorumluluk ister oysa,caba ister.Ama yok yapamadik iste.Sen aslinda kendin gibiydin ve de her zaman sevdigim gibi.Seni böyle sevdim,kabullendim,degistirmeye calismadim.Tek istegim,seninde beni oldugum gibi sevebilmendi.Olmadi...

Basla ve bitir.Ne kadar kolay hersey degilmi?Her hikayenin bir sonu vardir ya,bizimkide böyleymis iste.Hep mutlu bitmiyormus sonlar,aci da olsa anliyor insan.

Ask aci cekmektir derler ya.Belki sende herkes gibi kirilmak,incinmek istiyordun ama yok yapamadim ve iste bu yüzden kaybettim.Kaybettigim sen degildin.Belki de kendi benligimi kaybettim ben senin yolunda.Zaten bu bir oyun degildi ki.Askta kazanan veya kaybeden olmaz..

Sevgimdi,sevgilerin en yalansizi.Anlamadin,anlamak istemedin.Belki zor,belkide agir geldi bu yalansiz,cikarsiz sevgim sana...

Hersey icin sonsuz tesekkürler.Yasattiklarin icin,beni sevginle büyüttügün icin.Güldürdügün icin,aglattigin icin.En önemliside sevdalarin üc günlük dev masallar oldugunu ögrettigin icin....

Elveda
https://bozlak.yetkin-forum.com
MeRVe

MeRVe

...:AŞKIMA SON MEKTUP:... Empty
MesajKonu: Geri: ...:AŞKIMA SON MEKTUP:...   ...:AŞKIMA SON MEKTUP:... Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 8:34 am

GÜZELL

...:AŞKIMA SON MEKTUP:...
1 sayfadaki 1 sayfası